• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

SPRZĘT I NARZĘDZIA

Opalarki elektryczne dołączają do portfolio BLAUPUNKTOpalarka elektryczna HG2010 oraz HG5010 marki BLAUPUNKT posiada moc 2000 W, wytwarzającą stabilny, szybko nagrzewający się strumień powietrza.

Czytaj więcej...

Siekiery uniwersalne dołączają do kategorii Narzędzia ogrodowe marki BLAUPUNKTPierwszy model w ofercie to poręczna siekiera ciesielska AX0600, która została wyposażona w rękojeść z włókna szklanego i jest idealna do przycinania gałęzi, ścinania niewielkich drzewek lub krzewów. Trzonek siekiery jest wyjątkowo lekki, wytrzymały, trwały i odporny na warunki atmosferyczne.  Ważąca 0,60 kg głowica modelu AX0600, wykonana z kutej i hartowanej stali węglowej 45#, posiada doskonałe właściwości ślizgowe. Siekiera została zaprojektowana z myślą o doskonałej równowadze i rozłożeniu ciężaru. Model AX0600 to idealnie wyważona siekiera do użytku domowego, ogrodu lub lasu.

Czytaj więcej...

Odkurzacz do liści BV4010 Blaupunkt - niezawodny pomocnik w ogrodzieNadejście jesieni to, poza połyskującymi w słońcu i cieszącymi oko kolorowymi barwami, także moment kiedy liście spadają z drzew wprost na nasz zadbany ogród lub przydomowy podjazd. Sprzątanie ich przy pomocy grabi rzadko kiedy bywa efektywne, bywa natomiast często żmudną czynnością. Z pomocą przychodzi wówczas odkurzacz do liści, który ułatwi jesienne porządki w ogrodzie.

Czytaj więcej...

Już czas na jesienne porządki na ogrodzie! Z PRIME3 pójdą Ci sprawniejElektryczna piła łańcuchowa to obowiązkowe wyposażenie narzędziowni każdego profesjonalnego lub domowego ogrodnika. Jest ona niezbędna wszędzie tam, gdzie zajdzie istnieje ścięcia grubej gałęzi lub przyszykowania drewna na opał na chłodne jesienno-zimowe wieczory.

Czytaj więcej...