• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

SPRZĘT I NARZĘDZIA

Piła łańcuchowa CS2010 BLAUPUNKT niezbędna w trakcie porządków w ogrodzieModel CS2010 to nowoczesne i wydajne narzędzie, idealne do prac w ogrodzie lub na działce. Jest lekkie, poręczne i łatwe w obsłudze, a gumowana rękojeść chroni ręce przed otarciami i sprawia, że użytkowanie piły jest bardzo komfortowe.

Czytaj więcej...

Piła szablasta CR7010 w ofercie BLAUPUNKT


Akumulatorowa 18V piła szablasta CR7010 ma wiele zalet, które ułatwiają pracę. Można łatwo zmieniać ostrza, dzięki systemowi SDS, który nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Można również dostosować prędkość cięcia do rodzaju materiału, ponieważ piła ma wygodną regulację obrotów od 0 do 3000 na minutę w spuście.

Czytaj więcej...

Pilarka CC5010 w ofercie marki BLAUPUNKT


Model CC5010 marki BLAUPUNKT zaprojektowano z myślą o wydajności i wygodzie. Przywraca on swobodę pracy bez konieczności przewijania kabli lub dostępu do źródła zasilania.

Czytaj więcej...

Myjki ciśnieniowe BLAUPUNKT - idealne do czyszczenia trudnych powierzchniMyjki ciśnieniowe BLAUPUNKT to urządzenia, które ułatwiają mycie samochodu, roweru, motocykla, podjazdu przed domem, desek i terakoty tarasowej lub elewacji. Dzięki nim szybko usuniemy  uporczywe zabrudzenia z wielu powierzchni.  Myjki ciśnieniowe umożliwiają wykonanie tych czynności w „domowym zaciszu”.

Czytaj więcej...