• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

ŁAZIENKA

Modne trendy w łazienceWspółczesna łazienka powinna być azylem, w którym mamy dobrze się czuć i efektywnie odpoczywać. Stawiamy w niej na wygodę, modny design, ale także oszczędność wody. Sprawdźcie, jakie trendy dominują dziś w łazience.

Czytaj więcej...

 

Inteligentne, sterowane z chmury łazienkiW dniach 13 do 17 marca 2023, w czasie targów ISH, skupimy się na tematyce tak dziś ważnej czyli sposobach oszczędzania zasobów w obiektach i domach, w szczególności będziemy rozwijać tematykę cyfryzacji rozwiązań, które pozwolą na realizację tego celu w toaletach.

Czytaj więcej...

Wygodne baterie i akcesoriaWszyscy jesteśmy użytkownikami łazienek publicznych. Chcemy, by były czyste, ale również ładne i komfortowo urządzone. Dlatego tak ważne jest wyposażenie ich w sprzęty o wysokich parametrach użytkowych. Armatura i akcesoria łazienkowe znajdujące się w tego typu pomieszczeniach powinny odznaczać się trwałością i odpornością na rozmaite uszkodzenia. Coraz częściej zwracamy także uwagę na to, by korzystało się z nich w wygodny i intuicyjny sposób.

Czytaj więcej...

Do jakich łazienek pasują złote baterie?Złoto przyciąga wzrok. Kojarzy się z elegancją i ponadczasowym szykiem. Kiedyś zarezerwowane wyłącznie dla wyższych sfer, dziś odnajduje się w niemal każdym wnętrzu – bez względu na jego metraż czy styl aranżacji. Coraz częściej pojawia się także w strefie łazienki. To właśnie tu króluje armatura w złotym wykończeniu.

Czytaj więcej...

Bateria do natryskuAtrakcyjne, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, trwałe, bezawaryjne, oszczędzające wodę – takie są nowoczesne baterie natryskowe. Do wyboru mamy modele różniące się sposobem montażu, wykończeniem, formą. Dopasujemy je więc z łatwością do stylu łazienki, a także do warunków technicznych.

Czytaj więcej...

Łazienkowe inspiracjeMa być komfortowa i nowoczesna. Musi też cieszyć oko, by z przyjemnością się w niej zaczynało i kończyło dzień. Oto cztery przykładowe aranżacje, którymi można się zainspirować, urządzając łazienkę.

Czytaj więcej...

Nowocześnie i z umiaremWe współczesnych wnętrzach króluje nowoczesny, prosty styl. Wzorowany na modernizmie, stawia na pierwszym miejscu funkcjonalność i umiar w środkach. Kolekcja armatury ZICCO marki FERRO jest świetnym wyborem do łazienek zaprojektowanych w tym nurcie.

Czytaj więcej...