• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

AKTUALNOŚCI

Kolejny intensywny sezon szkoleniowy w Akademii CREATONTrwa nowy sezon w Akademii CREATON – nowoczesnym centrum szkoleniowym oferującym dekarzom z całej Polski możliwość poszerzenia wiedzy. Udział w zajęciach to świetna okazja do doskonalenia umiejętności, wymiany doświadczeń zawodowych, konsultacji z ekspertami, a także zapoznania się z nowościami produktowymi. Dla uczestników przygotowano atrakcyjną ofertę złożoną z 3 nowych programów szkoleniowych. 


Nowości sezonu 2023/2024


Akademia CREATON czerpiąc z wieloletniego doświadczenia oraz bazując na opiniach uczestników szkoleń, nieustannie się zmienia, tak aby coraz skuteczniej realizować swoją misję. - Przed zeszłorocznym sezonem powierzchnia wykorzystywana w trakcie praktycznej części szkolenia została powiększona aż czterokrotnie i zmodyfikowana w taki sposób, aby jeszcze lepiej odwzorować warunki pracy dekarzy. Wprowadziliśmy również nowy system asekuracji, który pozwala na komfortową oraz w pełni bezpieczną pracę, także w górnych partiach naszych dachów szkoleniowych – mówi Michał Kacprzak, Kierownik Akademii CREATON. Zmiany te zostały przyjęte niezwykle pozytywnie przez uczestników, a sezon 2022/2023 okazał się rekordowy pod kątem ich liczby.

Obecnie trwająca edycja sezonu szkoleniowego oferuje jeszcze więcej nowości. Przygotowana została specjalna propozycja dla dekarzy i dystrybutorów produktów marki CREATON, bazująca na nowych programach:

- Okap i połać dachu – teoria i montaż
- Dachy specjalne i elewacje – montaż wybranych elementów
- Lider sprzedaży – szkolenie dla ekspertów zajmujących się na co dzień sprzedażą produktów marki.

Warto podkreślić, że uczestnicy szkoleń mają do dyspozycji nowe lub zmodyfikowane dachy oraz pomoce szkoleniowe, w tym dach mansardowy i elewację. W tym sezonie umożliwiono im także zwiedzanie tej części fabryki w Widziszewie, która jest zwykle niedostępna. Pozwala to na bardzo dokładnie poznanie poszczególnych etapów procesu produkcyjnego w największym i najnowocześniejszym w Europie zakładzie wytwarzającym dachówki ceramiczne.

W trakcie szkoleń olbrzymi nacisk kładziony jest nie tylko na kwestie praktyczne, ale także bezpieczeństwo. Zagadnieniu zasad BHP na budowie poświęcony został więc oddzielny blok tematyczny zawarty w programie każdego szkolenia.Nie tylko szkolenia


Aktywność Akademii CREATON obejmuje również różnego rodzaju dodatkowe działania skierowane do przedstawicieli branży dekarskiej. Do najpopularniejszych należy cykliczna akcja „Lato z CREATON”, podczas której eksperci firmy objeżdżają całą Polskę, spotykając się z fachowcami ze wszystkich regionów kraju. W ramach inicjatywy „Zawód przyszłości dekarz” trenerzy Akademii odwiedzają szkoły, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z młodymi osobami uczącymi się zawodu.

- Nasi eksperci udzielają też profesjonalnego wsparcia technicznego – dekarze zawsze mogą do nas zadzwonić lub napisać i uzyskać odpowiedzi na pytania związane z zastosowaniem i montażem produktów CREATON – zauważa Michał Kacprzak. - Akademia szkoli stacjonarnie, wyjazdowo i online – każdego roku kursy kończy kilkuset dekarzy. Wydajemy podręcznik, instrukcje montażu, emitujemy filmy edukacyjne w naszych kanałach wideo i publikujemy teksty poradnikowe. Jesteśmy dumni, że dzięki takim kompleksowym działaniom, klienci i kluczowi partnerzy CREATON mogą poszerzać swoją wiedzę nie tylko o naszych produktach, ale także o zasadach bezpieczeństwa oraz dobrych praktykach w branży dachowej – podsumowuje Michał Kacprzak.

Działająca już od 11 lat Akademia CREATON to jedyne w Polsce miejsce wyspecjalizowane w dachach skośnych oferujące tak różnorodne i nowoczesne szkolenia. Równocześnie pozostaje jedynym tego typu ośrodkiem usytuowanym w pobliżu fabryki dachówek ceramicznych w Widziszewie, położonej 50 kilometrów od Poznania. Wszyscy fachowcy, którzy ukończą szkolenie, otrzymują certyfikaty potwierdzające podniesienie kwalifikacji.Więcej informacji na temat szkoleń w Akademii CREATON można znaleźć na stronie internetowej www.akademiacreaton.pl

CREATON Polska
press box