• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

System Okienno-Drzwiowy Yawal TM 77N - Twój Dom, Twoje Zasady KomfortuYawal z dumą przedstawia nowość w swojej ofercie - System Okienno-Drzwiowy TM 77N. To rozwiązanie, które łączy innowacyjne, nowoczesne technologie z najwyższymi standardami jakości, zapewniając komfort, energooszczędność oraz estetyczny wygląd w każdym domu.


Ekonomia i Energooszczędność

System TM 77N to ekonomiczne i energooszczędne rozwiązanie, które dzięki zaawansowanym technologiom zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Dzięki zastosowaniu nowych uszczelek centralnych oraz przekładek termicznych, system TM 77N znacznie obniża koszty ogrzewania, jednocześnie zwiększając komfort mieszkania. Produkt spełnia wymagania WT2021, co oznacza, że jest zgodny z najbardziej rygorystycznymi normami dotyczącymi efektywności energetycznej budynków.

Jeden system trzy warianty termiczne

TM 77N jest dostępny w trzech wariantach termicznych:

  • TM 77N ST: Standardowy wariant, który oferuje nową uszczelkę centralną oraz innowacyjne przekładki termiczne.
  • TM 77N I: Wariant ze zwiększoną izolacją, wyposażony w dodatkową uszczelkę centralną i piankę izolującą.
  • TM 77N HI +: Najlepszy wariant pod względem właściwości termicznych, zawierający powiększone wkłady izolujące.


Każdy z tych wariantów zapewnia estetyczny wygląd i trwałość, umożliwiając idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb i stylu Twojego domu.

Ekologiczne Rozwiązania

W trosce o środowisko, Yawal wprowadził nowe materiały uszczelek oraz przekładek termicznych, które pozwalają zmniejszyć emisję CO2 i zużycie energii nawet o 95% w stosunku do tradycyjnych materiałów.

To sprawia, że korzystając z tych rozwiązań pozostawiamy znacznie niższy ślad węglowy, a konstrukcje są bardziej ekologiczne. To nie tylko krok w kierunku ekologii, ale także skrócenie czasu prefabrykacji nawet o 20%, co zwiększa efektywność produkcji.

Zalety Systemu TM 77N


Dopasowanie Energetyczne: Wybór z trzech wariantów termicznych dla indywidualnych potrzeb.
Ekologiczne Uszczelki: Nowe uszczelki są nie tylko w pełni recyklingowe, ale również przyczyniają się do skrócenia czasu prefabrykacji nawet o 20%
Montaż „na Jeden Klik”: Prosty i szybki montaż zmniejszający czas instalacji
Wzmocniona Izolacyjność: Komfort akustyczny i termiczny w Twoim domu.
Estetyka: Różne wersje stylistyczne, od nowoczesnych po klasyczne imitacje stali.

Dlaczego Warto Wybrać TM 77N?

System TM 77N oferuje niezrównaną efektywność i ekonomię użytkowania dzięki trzem wariantom termicznym, które można idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Nowoczesne, ekologiczne uszczelki znacząco poprawiają izolacyjność termiczną, a prosty i szybki montaż "na jeden klik" gwarantuje precyzję i estetykę wykonania.

Wybierając TM 77N, inwestujesz nie tylko w komfort, ale także w zrównoważony rozwój. Wykorzystanie materiałów o niższym śladzie węglowym oraz wprowadzenie 100% recyklingowych uszczelek podkreślają zaangażowanie Yawal w ochronę środowiska.

Nowoczesność i Bezpieczeństwo


TM 77N to nowa generacja systemu okienno-drzwiowego, która łączy innowacyjne rozwiązania techniczne z dbałością o komfort i bezpieczeństwo. Udoskonalając sprawdzoną formułę TM 77HI, wprowadzamy produkt, który nie tylko spełnia, ale i przewyższa oczekiwania klientów, oferując wyjątkową izolacyjność termiczną, akustyczną oraz doskonałą wodoszczelność.

System okienno-drzwiowy TM 77N to więcej niż okna – to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu i spokoju. To produkt, który łączy nowoczesność, efektywność energetyczną i ekologiczne podejście, spełniając najwyższe standardy branżowe. Wybierając TM 77N, wybierasz komfort na lata, nowoczesne technologie i troskę o środowisko.

Zapraszamy do odkrycia nowości Yawal – Systemu Okienno-Drzwiowego TM 77N. Twój dom, Twoje zasady komfortu.

Yawal
press box